Fantastický Peyote

S radosťou vám oznamujeme, že vďaka veľkému záujmu zakrátko odštartujeme našu prvú sériu kurzov, ktorá sa bude zaoberať s technikou peyote. Jednotlivé lekcie na seba nadväzujú, ale osvojené vedomosti si môžete využiť aj oddelene. Táto technika je uplatniteľná v nekonečných variáciách, a je kombinovateľná aj s ďalšími základnými technikami.

Peyote, ako technika navliekania korálok sa vyvinula u severoamerických indiánov, ale jej rôzne variácie sa objavujú aj v remeselnej tvorbe afrických kmeňov. Je možné ju využiť na vyhotovenie krásnych šperkov, ale aj rôznych okrasných predmetov. 

Každý, kto by sa rád zoznámil s fantastickým svetom korálok a perál, a rád by strávil svoj voľný čas v priateľskej atmosfére s ďalšími milovníkmi kreativity, je u nás srdečne vítaný! S rôznymi vzorkami, technickými radami pomáhame aj úplným začiatočníkom.


Cena kurzu: 10 EUR s DPH / 1 lekcia alebo 60 EUR S DPH/ 7 lekcií 

(Cena neobsahuje materiály a pomôcky. Prosíme vás, aby ste na kurzoch používali iba korálky zakúpené v našej predajni. Ďakujeme!) 


Tematika:


1. Základy techniky Peyote

a. Ako začať?

b. Párny a nepárny peyote

2. Pridávanie a uberanie

3. Vsadzovanie väčších korálok do peyote-u, peyote s oknami

4. Vsadzovanie kabošonov do peyote-u

5. Peyote a brick stitch

6. Geometrické tvary 

7. Korálky z korálok


Čas a miesto: každý štvrtok od 18.00 do 20.00 v našom obchode (Župné námestie 3, Bratislava), kde si môžete kúpiť všetky potrebné pomôcky a materiály!


Začíname 11. 6. 2009, pre ďalšie informácie a pre rezervovanie miesta volajte prosím 0915 122 460, alebo napíšte mail na mail@koralkovysvet.sk . Tešíme sa na Vás!


Megjegyzések

Gabriela Swoboda üzenete…
Beautiful colours, excellent work.
Unicornio üzenete…
Wonderful work!!! I like the colors!